Rent a web site – Günlük kiralık web sitesi fikri

8276982_f496

Günlük kiralık web sitesi fikri

Özel günlerde değer verdiğimiz insanları özel hissettirmeyi severiz.

Melih doğum gününde sevgilisine 1 günlüğüne kiralayıp tasarladığı enmutlucift.com web sitesi linkini yollasa mesela… Ya da Ahmet babasına Golgenyeterbaba.net / babalarinkrali.com  linkini yollayabilse kaliteli bir jest olmaz mı?

Böylelikle özgünleştirilmiş günlük linkini alan kişi anlamlı hediyesiyle çevresine hava da atabilir. Özel hisseder insanlar.

Bariyer:

Domainlerin sahiplerini ikna etmek.

Mesela Bad Girl Riri’nin hayranı bir kıza rihanna.com adresini alacağız? Sahibini gel de bul? Belki Teknik sincap bu konuda yardımcı olabilir bize?

Fikir süreçleri geliştirilip pazara çıktığında ilgi görmeyebilir. (Yüzde 13)

Projeler hakkında:

Tüm projeler fikir aşamasındadır. Lütfen yorumlarınızla geliştiriniz. Aksi türlü ülkemiz bilgi çağında çok geride kalacaktır. Buraya yazılan projeler yuvarlak masa girişimcilik örneğidir. Hayrına girişimcilik diye de adlandırılabilir. Operasyonel gücü olan girişimciler fikirleri icraata geçirebilir, bizimle başarı hikayelerini paylaşabilir.

1 Katılım

  1. Seyit dedi ki:

    Bu projede yer almak isterim, web tasarım konusunda ve projenin hayata geçirilmesinde gereken tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum. Daha da önemlisi bu fikrin gelecek vaadettiğine inanmaktayım.

    Eklediğim e-posta adresinden iletişim kurabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir